О НАС

или почему мы этим занимаемся

Компания «BandR service» занимается ремонтными работами в квартирах и домах в Киеве и пригороде уже более 15 лет. География нашего обслуживания охватывает Киев, Вишневое, Софиевскую и Петропавловскую Борщаговки, Ирпень, Бучу, Гостомель.

Наша команда состоит из отличных специалистов. Мы ответственно работали сплоченной бригадой много лет, мы знаем все нюансы и технические моменты своей работы, мы десятки раз реализовывали самые невероятные дизайнерские идеи. Нас «передают из рук в руки», мы справляемся там, где казалось бы ситуацию уже не исправить и нужно строить все заново. За годы качественно выполненных работ и успешно сданных объектов мы заработали хорошую репутацию. И в 2014 году под руководством ФЛП Бевзы Олега Юрьевича мы начали работать как компания «BandR service» и работаем честно — на удовлетворение каждого клиента.

Наша цель — заниматься любимым делом и реализовывать свой опыт и знания для создания красоты, удобства и уюта в квартирах и домах. Обратившись к нам, вы избавите себя от необходимости разбираться в строительных технологиях и материалах, выяснять отношения с неадекватными рабочими и тратить свое время на организацию работ. Услуги нашей команды для тех, кто ищет надежность, потому что для «BandR service» качество превыше количества! А доверив свой ремонт крупной компании, руководство которой часто далеко от этой сферы, вы рискуете следовать непрактичным советам, несоблюдением технологий, излишними затратами на стройматериалы или иметь дело с субподрядчиками. С нами же легко и надежно! Убедитесь сами!

Наш принцип работы – это прозрачные цены и приятное сотрудничество с клиентом.

Наша команда
Каждый объект находится под постоянным контролем руководителя, который организовывает и контролирует работу бригады
1
Уделяем внимание мелочам и доделываем ремонт до конца
1
Наши специалисты мотивированы, ответственны и опытные
1
Все сотрудники применяют в работе стандарты и нормативы, разработанные в компании

Олег - Учредитель и директор

Павел - прораб

Виктор - электрик

Александр - сантехник

Вячеслав - плиточник

Богдан - маляр

Павел - универсальный мастер

Алла - офис-менеджер

Григорий - ведущий youtube канала

Что говорят о нас наши клиенты
Based on 23 reviews.
Юлия Чернега
Юлия Чернега
2021-01-25
Verified
Про власне житло я мріяла давно. І довго самостійно шла до своєї мети. А на момент отримання ключів від такої довгоочікуваної квартири, попала у замкнуте коло: працювала майже 24/7, щоб зібрати гроші на ремонт, який збиралася робити теж самостійно і поетапно, і не мала саме на ремонт жодної вільної хвилини. Про те, щоб звернутися до профі не мріяла, бо де ж знайти цих профі, а тим паче за притомні гроші??! Можу додати, що пробувала звертатися до групи майстрів, але все закінчилося на етапі зустрічі і прорахунку, а простіше - одразу не склеїлося (мені нав’язувалося те, що для них було простіше, деякі питання поставили під сумнів їх професійність, а гроші нарахували «від байди», що свідчило про те, що мене ще б довго переслідували незаплановані витрати) Тому вважаю, що сама доля звела мене з Олегом та його командою. Без перебільшення можу сказати, що таких адекватних, щирих, людяних профі я не зустрічала. Кожен з майстрів відповідав моїм запитам та наближав мене до новосілля в обіцяні терміни. Вже на перших етапах співпраці було зрозуміло, що моя мрія у надійних руках. Лояльні ціни без втрати якості, Олег завжди на зв'язку. Повністю погоджуюсь з іншими коментаторами: кошторис дуже детальний та співпадає з кінцевою сумою майже на всі 100%. Вам не будуть нав’язувати свої смаки, але ви отримаєте чіткі, доцільні та правильні поради. Клієнтоорієнтованість просто вражає. Для всіх, хто планує якісний ремонт, обирайте професіоналів! Таких, як «BandR Service”. Я можу сміливо їх рекомендувати. Тепер я мрію про власний будинок. І вже знаю, хто буде мені надійним помічником в його облаштуванні ;)
Наталія Мітяєва
Наталія Мітяєва
2020-12-09
Verified
BandR service рекомендуємо, бо вони - це: - добра комунікація з клієнтом з усіх питань стосовно ремонту, коштів й т.ін.; - розуміння, що та як хоче замовник; - взаємодовіра; - усі роботи з ремонту квартири зроблено якісно, чисто, вчасно, за сучасними технологіями. Ремонт починався від перепланування новозвудованої квартири до "заходь і живи", результат приголомшив - акуратно, добротно й стильно. Дякуємо команді за професійний підхід і людяність! Ви - круті!
Tetiana Galaguz
Tetiana Galaguz
2020-11-19
Verified
Довго намагалися справитися з ремонтом самостійно. Однак, з початком карантину, зрозуміли, що хочеться жити в комфорті як можна швидже. Дякую BandR service за допомогу у цьому. Дуже задоволена швидким і якісним виконанням робі.
Ірина К
Ірина К
2020-06-23
Verified
Хочу подякувати за гарний ремонт в моїй новій квартирі. Всі роботи виконані якісно і в заявлені терміни. Ремонт почали робити «після будівельників». Стіни в деяких місцях треба було рівняти, тобто «нарощувати» до 6 см. Всі технологічні процеси були дотримані, а в даному випадку стіни мали сохнути довгенько, аби потім не було плісняви. Майстри зробили всі роботи «під ключ» - моя задача полягала в тому, аби приходити і казати що все добре))), бо дійсно добре! Саме про такий ремонт я мріяла: даєш майстрам дизайн-проект і приходиш на об'єкт приймати роботу. Деякі рішення дизайнера я все таки переглянула (колір плитки в ванну та на підлогу); двері в велику кімнату зробила меншими; що на мою думку збільшило простір кімнати; зробили теплу підлогу в кухні, ванній та туалеті, але в загальному плані ми притримувались затвердженого варіанту. Всі мої побажання та зауваження були враховані та втілені. Вже три місяці мешкаємо в своїй гарній новій квартирі з якісним ремонтом. Ще раз хочу подякувати Олегу та його майстрам за роботу!
илона Сергеевна
илона Сергеевна
2020-05-20
Verified
Спасибо за ремонт! Ребята молодцы, все сделали, как я хотела. Многое подсказали, по делу. Отчитывались за каждую копейку, все вопросы решали спокойно, за что особая благодарность руководителю Олегу (этому человеку можно доверять). Я очень рада, что мне посоветовали эту компанию и , что я остановилась именно на них. Изьянов по качеству я не нахожу, все работает, а а с точки зрения организации процесса 5 балов!
Дмитрий
Дмитрий
2019-03-28
Verified
пересекался с этой компанией - понравилось их клиентоориентированность, как говориться, приятно иметь дело с людьми - советую
Alla Muravleva
Alla Muravleva
2019-03-04
Verified
Рекомендую компанію Bevza & Ravlyuk всім, хто планує ремонт, як надійну, професійну та дуже зручну в роботі організацію, яка насправді зацікавлена в тому, щоб замовник отримав максимальний результат. Що вважаю важливим відзначити: 1. Ви отримаєте детальний кошторис ремонту на самому початку (це кращий кошторис, який я бачила, обираючи компанію для ремонту). І WOW – початковий кошторис на 99,9 % відповідає фактичному кошторису після ремонту (якщо, звичайно, не змінювати планів в процесі))). Ця компанія спростувала приказку – плануєш ремонт – помнож все на два. Для мене як для замовника це було дуже важливим. 2. Команда працівників перевірена і професійна і що дуже важливо – спрацьована – кожен виконує свою частину, враховуючи вимоги наступного фахівця. Якістю роботи я дуже задоволена. 3. Комунікація – тут розкажуть, покажуть, порадять. Спокійно та виважено відповідають на всі питання. Відповідають оперативно завжди. 4. Під час ремонту будівельники самі підтримували порядок та чистоту в квартирі. 5. Після ремонту у нас не залишилося непотрібних будівельних матеріалів, дякуючи досвіду компанії. 6. Компанія має людське обличчя – коли спілкуєшся з цими людьми, то розумієш, їм можна довіряти. Наша співпраця тільки підтвердила це переконання. 7. Процес ремонту для нас був максимально комфортним, і результат відмінний. Дякую Олегу, Сергію та всім працівникам компанії Bevza & Ravlyuk за відмінну роботу. Я та вся наша родина отримуємо задоволення кожного дня від результату вашої роботи. Ми отримали не просто хороший ремонт, ми отримали втілення своєї мрії. Бажаю Вам успіху та процвітання, бо саме такими мають бути справжні компанії для людей.
Дед Пистолет
Дед Пистолет
2019-02-15
Verified
Обращался к "Бевза и Равлюк" 4 раза: два ремонта в гаражах, ремонт в 2-х комнатной квартире, мелкие ремонты после шалостей детей. Независимо от объема все сделано на высшем уровне, к клиенту относятся с пониманием, с душой.
Юлія Крутенко
Юлія Крутенко
2019-01-14
Verified
Нещодавно закінчили ремонт, який виконувала компанія «Бевза і Равлюк». Ремонтні роботи тривали трішки довше, ніж планувалось, але результатом залишились задоволені. Робітники кваліфіковані, працюють акуратно та злагоджено, ціни адекватні. Кінцевий кошторис не значно відрізнявся від попереднього прорахунку, хоча в процесі проведення ремонту проводились додаткові незаплановані на початковому етапі роботи (за взаємним погодженням). Дякуємо, бажаємо удачі та процвітання у Новому році!
ira _
ira _
2018-12-25
Verified
Дуже задоволені якістю виконання робіт від "Бевза і Равлюк", особливо вдячні Олегові. Завжди готові до компромісу на шляху найкращого рішення для замовника, виконання робіт - якісне, кваліфіковані робітники, притримуються встановлених управляючими компаніями новобудов правил (як то: робочий/неробочий час, тиха година, надання інформації на пропускних пунктах і т.п.). Всі роботи виконані на високому рівні: електрика, сантехніка, штукатурка, влаштування підлоги, вкладання плитки, монтажні роботи та ін. Дуже раді, що звернулися саме до них! Будемо звертатися ще.
Вы уже здесь? Свяжитесь с нами!
Ответим на вопросы по услугам, расскажем условия работы и обсудим вашу задачу
+38 (063) 701-04-01 +38 (097) 701-04-01
office@bandr.com.ua
08200, Украина, Киевская обл., г. Ирпень, ул. Соборная, 105 Б, оф. 207
Мне нужен ремонт

Оставьте заявку, мы перезвоним в ближайшее время