Переваги роботи з нашою компанією

01
Консультація експерта
Безкоштовна консультація професійно про технології, матеріалах та інше
02
Заміри і точний кошторис
Заміри і точний кошторис
03
Генеральне прибірання
Безкоштовно прорахуємо детальний кошторис, щоб ремонт пройшов без неприємних "сюрпризів"

Що ми можемо запропонувати

Ціни на ремонт квартир
Дизайнерський
від 3500 грн./м²
Ексклюзивний інтер'єр за дизайнерським проектом. Часто здійснюється перепланування і застосовуються дорогі облицювальні матеріали
Максимум зручності, стильно та бездоганно
Євроремонт
від 3000 грн./м²
Створення інтер'єру підвищеного рівня складності (в порівнянні з капітальним ремонтом)
Функціонально, сучасно, цікаво
Капітальний
від 2500 грн./м²
Створення інтер'єру з нуля, тобто починаючи з прокладки електрокомунікацій, пристрої систем водопостачання, каналізації, опалення
Надійно, продумано, красиво
Косметичний
від 1500 грн./м²
Оновлення інтер'єру без істотних змін за плануванням, сантехніці і електриці
Свіжо, ново, акуратно
Ціни на окремі види ремонтних робіт
Дивитись усі ціни

Що означає ремонт квартир з компанією BandR service?

Ми цінуємо нашу репутацію і сподіваємося, що Ви порекомендуєте нас своїм родичам і друзям, тому:
Як ми працюємо
Ця схема - результат багаторічної роботи в ремонтному бізнесі. У нас збоїв і відхилень не буває!!
01
Залишаєте заявку або телефонуєте нам
Якщо Ви потрапили на сайт в неробочий час, просто залиште заявку на розрахунок вартості ремонту. Ми Вам передзвонимо найближчим часом
02
Консультації фахівця та розрахунок кошторису ремонтних робіт
Консультація фахівця, заміри та детальний кошторис БЕЗКОШТОВНО!
03
Підписуємо договір
У договорі вказуються обсяг, терміни і ціни ремонтних робіт
04
Починаємо ремонті роботи
Після доставки необхідних матеріалів фахівці приступають до роботи
05
Авторський нагляд
Контролюємо хід виконання ремонтних робіт
06
Завершення ремонту
Закінчуємо ремонт точно в строк
07
Підписуємо документи та гарантії
Підписуємо акт прийому-здачі робіт та гарантійні зобов'язання
08
Прийом робіт
Вам - захоплення, нам - плюсик
Наша команда
Кожен об'єкт знаходиться під постійним контролем керівника, який організовує і контролює роботу бригади
1
Приділяємо увагу дрібницям і доробляємо ремонт до кінця
1
Наші фахівці мотивовані, відповідальні і досвідчені
1
Всі співробітники застосовують в роботі стандарти і нормативи, розроблені в компанії

Олег - засновник і директор

Павло - прораб

Олександр - електрик

Павло - сантехнік

В'ячеслав - плиточник

Богдан - маляр

Віктор - універсальний майстер

Алла - офіс-менеджер

Григорій - ведучий youtube каналу

Що кажуть про нас наші клієнти
Based on 23 reviews.
Юлия Чернега
Юлия Чернега
2021-01-25
Verified
Про власне житло я мріяла давно. І довго самостійно шла до своєї мети. А на момент отримання ключів від такої довгоочікуваної квартири, попала у замкнуте коло: працювала майже 24/7, щоб зібрати гроші на ремонт, який збиралася робити теж самостійно і поетапно, і не мала саме на ремонт жодної вільної хвилини. Про те, щоб звернутися до профі не мріяла, бо де ж знайти цих профі, а тим паче за притомні гроші??! Можу додати, що пробувала звертатися до групи майстрів, але все закінчилося на етапі зустрічі і прорахунку, а простіше - одразу не склеїлося (мені нав’язувалося те, що для них було простіше, деякі питання поставили під сумнів їх професійність, а гроші нарахували «від байди», що свідчило про те, що мене ще б довго переслідували незаплановані витрати) Тому вважаю, що сама доля звела мене з Олегом та його командою. Без перебільшення можу сказати, що таких адекватних, щирих, людяних профі я не зустрічала. Кожен з майстрів відповідав моїм запитам та наближав мене до новосілля в обіцяні терміни. Вже на перших етапах співпраці було зрозуміло, що моя мрія у надійних руках. Лояльні ціни без втрати якості, Олег завжди на зв'язку. Повністю погоджуюсь з іншими коментаторами: кошторис дуже детальний та співпадає з кінцевою сумою майже на всі 100%. Вам не будуть нав’язувати свої смаки, але ви отримаєте чіткі, доцільні та правильні поради. Клієнтоорієнтованість просто вражає. Для всіх, хто планує якісний ремонт, обирайте професіоналів! Таких, як «BandR Service”. Я можу сміливо їх рекомендувати. Тепер я мрію про власний будинок. І вже знаю, хто буде мені надійним помічником в його облаштуванні ;)
Наталія Мітяєва
Наталія Мітяєва
2020-12-09
Verified
BandR service рекомендуємо, бо вони - це: - добра комунікація з клієнтом з усіх питань стосовно ремонту, коштів й т.ін.; - розуміння, що та як хоче замовник; - взаємодовіра; - усі роботи з ремонту квартири зроблено якісно, чисто, вчасно, за сучасними технологіями. Ремонт починався від перепланування новозвудованої квартири до "заходь і живи", результат приголомшив - акуратно, добротно й стильно. Дякуємо команді за професійний підхід і людяність! Ви - круті!
Tetiana Galaguz
Tetiana Galaguz
2020-11-19
Verified
Довго намагалися справитися з ремонтом самостійно. Однак, з початком карантину, зрозуміли, що хочеться жити в комфорті як можна швидже. Дякую BandR service за допомогу у цьому. Дуже задоволена швидким і якісним виконанням робі.
Ірина К
Ірина К
2020-06-23
Verified
Хочу подякувати за гарний ремонт в моїй новій квартирі. Всі роботи виконані якісно і в заявлені терміни. Ремонт почали робити «після будівельників». Стіни в деяких місцях треба було рівняти, тобто «нарощувати» до 6 см. Всі технологічні процеси були дотримані, а в даному випадку стіни мали сохнути довгенько, аби потім не було плісняви. Майстри зробили всі роботи «під ключ» - моя задача полягала в тому, аби приходити і казати що все добре))), бо дійсно добре! Саме про такий ремонт я мріяла: даєш майстрам дизайн-проект і приходиш на об'єкт приймати роботу. Деякі рішення дизайнера я все таки переглянула (колір плитки в ванну та на підлогу); двері в велику кімнату зробила меншими; що на мою думку збільшило простір кімнати; зробили теплу підлогу в кухні, ванній та туалеті, але в загальному плані ми притримувались затвердженого варіанту. Всі мої побажання та зауваження були враховані та втілені. Вже три місяці мешкаємо в своїй гарній новій квартирі з якісним ремонтом. Ще раз хочу подякувати Олегу та його майстрам за роботу!
илона Сергеевна
илона Сергеевна
2020-05-20
Verified
Спасибо за ремонт! Ребята молодцы, все сделали, как я хотела. Многое подсказали, по делу. Отчитывались за каждую копейку, все вопросы решали спокойно, за что особая благодарность руководителю Олегу (этому человеку можно доверять). Я очень рада, что мне посоветовали эту компанию и , что я остановилась именно на них. Изьянов по качеству я не нахожу, все работает, а а с точки зрения организации процесса 5 балов!
Дмитрий
Дмитрий
2019-03-28
Verified
пересекался с этой компанией - понравилось их клиентоориентированность, как говориться, приятно иметь дело с людьми - советую
Alla Muravleva
Alla Muravleva
2019-03-04
Verified
Рекомендую компанію Bevza & Ravlyuk всім, хто планує ремонт, як надійну, професійну та дуже зручну в роботі організацію, яка насправді зацікавлена в тому, щоб замовник отримав максимальний результат. Що вважаю важливим відзначити: 1. Ви отримаєте детальний кошторис ремонту на самому початку (це кращий кошторис, який я бачила, обираючи компанію для ремонту). І WOW – початковий кошторис на 99,9 % відповідає фактичному кошторису після ремонту (якщо, звичайно, не змінювати планів в процесі))). Ця компанія спростувала приказку – плануєш ремонт – помнож все на два. Для мене як для замовника це було дуже важливим. 2. Команда працівників перевірена і професійна і що дуже важливо – спрацьована – кожен виконує свою частину, враховуючи вимоги наступного фахівця. Якістю роботи я дуже задоволена. 3. Комунікація – тут розкажуть, покажуть, порадять. Спокійно та виважено відповідають на всі питання. Відповідають оперативно завжди. 4. Під час ремонту будівельники самі підтримували порядок та чистоту в квартирі. 5. Після ремонту у нас не залишилося непотрібних будівельних матеріалів, дякуючи досвіду компанії. 6. Компанія має людське обличчя – коли спілкуєшся з цими людьми, то розумієш, їм можна довіряти. Наша співпраця тільки підтвердила це переконання. 7. Процес ремонту для нас був максимально комфортним, і результат відмінний. Дякую Олегу, Сергію та всім працівникам компанії Bevza & Ravlyuk за відмінну роботу. Я та вся наша родина отримуємо задоволення кожного дня від результату вашої роботи. Ми отримали не просто хороший ремонт, ми отримали втілення своєї мрії. Бажаю Вам успіху та процвітання, бо саме такими мають бути справжні компанії для людей.
Дед Пистолет
Дед Пистолет
2019-02-15
Verified
Обращался к "Бевза и Равлюк" 4 раза: два ремонта в гаражах, ремонт в 2-х комнатной квартире, мелкие ремонты после шалостей детей. Независимо от объема все сделано на высшем уровне, к клиенту относятся с пониманием, с душой.
Юлія Крутенко
Юлія Крутенко
2019-01-14
Verified
Нещодавно закінчили ремонт, який виконувала компанія «Бевза і Равлюк». Ремонтні роботи тривали трішки довше, ніж планувалось, але результатом залишились задоволені. Робітники кваліфіковані, працюють акуратно та злагоджено, ціни адекватні. Кінцевий кошторис не значно відрізнявся від попереднього прорахунку, хоча в процесі проведення ремонту проводились додаткові незаплановані на початковому етапі роботи (за взаємним погодженням). Дякуємо, бажаємо удачі та процвітання у Новому році!
ira _
ira _
2018-12-25
Verified
Дуже задоволені якістю виконання робіт від "Бевза і Равлюк", особливо вдячні Олегові. Завжди готові до компромісу на шляху найкращого рішення для замовника, виконання робіт - якісне, кваліфіковані робітники, притримуються встановлених управляючими компаніями новобудов правил (як то: робочий/неробочий час, тиха година, надання інформації на пропускних пунктах і т.п.). Всі роботи виконані на високому рівні: електрика, сантехніка, штукатурка, влаштування підлоги, вкладання плитки, монтажні роботи та ін. Дуже раді, що звернулися саме до них! Будемо звертатися ще.

Ремонт квартир точно в строк з гарантією згідно з договором

01
24 місяці - на сантехнічні та електромонтажні роботи
02
12 місяців - на інші види робіт
03
Підписання гарантійного зобов'язання
При порушенні своїх зобов'язань, компенсуємо збитки, згідно з договором
Що краще робіт скаже про компанії?
Дивіться виконані завдання, нам є що розповісти і показати
Дивитися ще
Ви вже тут? Зв'яжіться з нами!
Відповімо на питання по послугах, розповімо умови роботи і обговоримо вашу задачу
+38 (063) 701-04-01 +38 (097) 701-04-01
office@bandr.com.ua
08200, Україна, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Соборна, 105 Б, оф. 207
Мені потрібен ремонт

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом