Переваги роботи з нашою компанією
01
Консультація експерта
Безкоштовна консультація професійно про технології, матеріалах та інше
02
Заміри і точний кошторис
Заміри і точний кошторис
03
Генеральне прибірання
Безкоштовно прорахуємо детальний кошторис, щоб ремонт пройшов без неприємних "сюрпризів"

Дизайнерський ремонт квартир в Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі та Вишневому

Оформлення інтер’єру квартири – важливий етап будь-якого ремонту. Від сприятливості і гармонійності атмосфери в житлі безпосередньо залежить комфорт проживання і емоційний стан мешканців. При цьому, важливо враховувати не тільки індивідуальні побажання і переваги власників, але дотримуватися актуальних дизайнерських тенденцій. Компанія BandR service пропонує послугу «дизайнерський ремонт квартир» за допомогою кваліфікованих фахівців, а також широкий спектр інших варіантів облаштування простору.

Що включає в себе поняття дизайнерського ремонту?

Дизайнерський ремонт квартир – комплекс робіт, які спрямовані на перетворення інтер’єру приміщення, переважно, з естетичної точки зору. Багато власників з метою економії вважають за краще упорядковувати своє житло власноруч. Але таке рішення в більшості випадків негативно впливає на функціональність, практичність і ергономічність простору. Адже людина, яка не володіє професійними навичками і вміннями, нерідко забуває про гармонійність композиції, захаращуючи кімнати непотрібними речами, які руйнують загальне враження про дизайнерський задум.

Дизайнерський ремонт квартир
Послуги професійного дизайнера дають можливість з максимальною ретельністю продумати стилістичну концепцію, щоб елементи інтер’єру створювали гармонійний простір з комфортною атмосферою. Фахівці з відповідною кваліфікацією продумують не тільки загальну привабливість квартири, але персоналізують житло. Для цього потрібно ретельно дотримуватися базових принципів оформлення приміщення на всіх етапах дизайну:

 • виїзд дизайнера на об’єкт, під час якого відбувається ознайомлення з нюансами планування квартири, а також уточнення побажань замовника;
 • розробка план-проекту і візуалізація в спеціальній програмі, після чого план затверджується клієнтом;
 • висновок офіційного договору, що зобов’язує вимоги і зобов’язання обох сторін;
 • заміри приміщення для подальшого розрахунку кількості будматеріалів, необхідних для ремонту;
 • закупівля будівельних матеріалів (ми використовуємо тільки якісну продукцію від провідних виробників і перевірених дистриб’юторів);
 • виконання ремонтних робіт під керівництвом професійного дизайнера;
 • здача об’єкта й укладання акту виконаних робіт.

Основна відмінність дизайнерського ремонту від звичайного – авторський нагляд. Дизайнер супроводжує проект на всіх його стадіях (від закупівлі будматеріалів до остаточної реалізації задумки) і стежить за якістю втілення стилістичної композиції в реальність.

Ключові переваги співпраці з професіоналами

Будівельна компанія BandR service надає широкий спектр послуг, спрямованих на ремонтно-будівельні роботи будь-якої складності. Ми гарантуємо професіоналізм і відповідальність на всіх етапах виконання ремонту. Звернувшись до нас, клієнти отримують:

 • гарантію якісного результату;
 • індивідуальний підхід;
 • високу кваліфікацію і значний досвід в сфері будівництва і дизайну;
 • максимально прийнятну вартість послуг;
 • наявність договору, що фіксує умови угоди;
 • дотримання термінів здачі об’єкта, узгоджених з замовником.

Оформляйте заявку на дизайнерський ремонт квартири через передбачену форму на сайті або зв’яжіться з менеджером по телефону. Наш консультант оперативно уточнить всі нюанси, відповість на ваші запитання і запропонує найбільш вигідні умови співпраці.

Дизайн и ремонт квартир під ключ

Дивитись роботи наших дизайнерів

Що кажуть про нас наші клієнти

Ремонт квартир точно в строк з гарантією згідно з договором

01
24 місяці - на сантехнічні та електромонтажні роботи
02
12 місяців - на інші види робіт
03
Підписання гарантійного зобов'язання
При порушенні своїх зобов'язань, компенсуємо збитки, згідно з договором
Що краще робіт скаже про компанії?
Дивіться виконані завдання, нам є що розповісти і показати
Дивитися ще

Поширені питання та відповіді

Що таке дизайнерський ремонт?

Дизайнерський ремонт – це повна зміна інтер’єру квартири, часто з переплануванням. Дизайнерський ремонт передбачає залучення дизайнера, який створює дизайн-проект квартири з урахуванням особливостей простору, смаку і побажань замовника. Часто перед початком такого проекту розробляється 3Д візуалізація того, як буде виглядати інтер’єр квартири.

Що якщо мені не сподобається ваш дизайн інтер'єру?

Як і в будь-який інший сфері, існує ймовірність отримати не той результат, на який розраховуєш. Але ми зробили все, щоб таку ймовірність звести до мінімуму. Дизайн-проекти інтер’єрів наших дизайнерів виконуються в кілька етапів: ви заповнюєте детальне технічне завдання, де вказуються Ваші переваги і побажання, узгодження планувального рішення, твердження загального стилю інтер’єру. У підсумку, якщо навіть отримана візуалізація Вас не влаштовує, можуть бути внесені невеликі зміни.

Скільки коштує дизайнерський ремонт?

Вартість дизайнерського ремонту квартири в Києві у нас від 3500 гривень за 1 м2. Часто здійснюється перепланування і застосовуються дорогі облицювальні матеріали, тому вартість завжди прораховується індивідуально. Середня ціна дизайнерського ремонту квартир в 2021 році у нас – від 3500 грн за 1 кв. метр.

Скільки часу триває дизайнерський ремонт квартири

Термін виконання дизайнерського ремонту квартири залежить від терміну розробки та затвердження дизайн-проекту, також на терміни впливає площа квартири, види і обсяг робіт. В середньому такий ремонт займає 3-4 місяці.

Які гарантії, що ремонт буде виконаний в строк і якісно?

Ми завжди підписуємо докладний договір про виконання ремонтних робіт, в якому чітко прописані обсяги та терміни виконання робіт, а також гарантійні умови. За якістю робіт щодня стежить керівник компанії.
Крім всіх цих гарантій, на Вашу вимогу Вам може відправлятися фотозвіт про кожен етап виконаних робіт.

Ви вже тут? Зв'яжіться з нами!
Відповімо на питання по послугах, розповімо умови роботи і обговоримо вашу задачу
+38 (063) 701-04-01 +38 (097) 701-04-01
office@bandr.com.ua
08200, Україна, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Соборна, 105 Б, оф. 207
Мені потрібен ремонт

Залиште заявку, ми передзвонимо найближчим часом